MARKA VE PAZARLAMA ALT KURULU

Kulübümüz “altı farklı alt kurul tek bir kulüp” mantalitesiyle yola çıkıyor. Bu alt kurullarından biri olan Marka ve Pazarlama Kurulu senelerdir pazarlama ve markalaşmayı öğrencilere göstermek ve bu alanlardaki önemli isimleri öğrencilerle bir araya getirmek amacıyla; zirve, akademi ve yarışma gibi birçok etkinlik düzenlemektedir.

67 yılın vermiş olduğu kültür ve birikimin yanında yenilikçi bir yapıyı da benimseyen alt kurul, bu sene dijitalleşme özelinde pazarlama dünyasını daha yakından tanımak ve bu alanda özgün bir yer edinmek istemektedir. Bu bağlamda Türkiye’de üniversite kulüpleri bazında bir ilk olacak Digital Marketing Academy ve Digital Marketing Challenge ve bu yıl 8. düzenlenecek Türkiye’nin en önemli marka etkinliklerinden biri olan Boğaziçi Marka Zirvesi’ni düzenleyecektir.

Bu sene ilk kez düzenlenecek olan Digital Marketing Academy katılımcılara dijital pazarlamanın temellerini alanının tanınmış isimlerinden öğrenme ve network edinme fırsatı sunmaktadır. SEO, Google ads, Influencer pazarlama, Facebook ve Digital Marketing101 gibi dijital pazarlama alanlarında düzenlenecek oturumlar ile katılımcıların dijital pazarlama alanındaki yetkinliklerinin artırılması hedeflenmektedir.