SİMGE UZUNHAN

Türk Telekom Dijital Pazarlama Müdürü

SİMGE UZUNHAN

Türk Telekom Dijital Pazarlama Müdürü
linkedin-icon

BİYOGRAFİ

1981 doğumlu, evli ve 9 yaşında bir oğlu var. 20 yılı aşkın süredir İstanbul’da yaşıyor.

Lisans öğrenimini Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünde, yüksek lisansını ise Marmara Üniversitesi’nde “Marketing and Product Management” bölümünde tamamladı.

Üniversiteden mezun olduktan hemen sonra Nexum Danışmanlık firması bünyesinde yer alan bir start-up’ta çalışma hayatına başladı. Dijital Pazarlama ile tanışması da ilk iş deneyimi ile oldu ve bundan sonraki 17 yıl boyunca da bu alanda çalışmaya devam etti.

2006 yılında Garanti Bankası’na Management Trainee olarak katıldı ve 7 yıl boyunca Şubesiz Bankacılık biriminde Dijital İletişim ve Tasarım ekibinde yer aldı. 2013 yılında o zaman 1,5 yaşında olan oğlu ile daha çok vakti geçirebilmek için yaklaşık 1 sene iş hayatına ara verdi. 2014 yılından bu yana da Türk Telekom’da Dijital Pazarlama Müdürü olarak çalışıyor. Aynı zamanda 2014-2018 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi Reklamcılık Bölümü lisans öğrencilerine Dijital Pazarlama dersleri veren Uzunhan, 2017 yılından bu yana aynı üniversitede Reklamcılık ve Halkla İlişkiler Doktora programına devam ediyor.

All sessions by SİMGE UZUNHAN

#SPINFOR TÜRK TELEKOM

11 Oca 2021
20:00 - 20:40
ONLINE